Jednorazowe wyładowanie fal wolnych 7-7.8 Hz i amplitudzie do 30uV z tendencją do uogólniania się

EEG czuwanie,Czynność podstawowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z fal alfa 9-9.8 Hz i amplitudzie do 30uV.Rz zaznaczona. Na tym tle rejestruje się jednorazowe wyładowanie fal wolnych 7-7.8 Hz i amplitudzie do 30uV z tendencją do uogólniania się. Fs i Hv bez istotnego wpływu na zapis. zapis w większości słabo zróżnicowany przestrzennie z jednorazową rejestracją wyładowań fal wolnych z tendencją do uogólniania się, poza tym bez zmian ogniskowychi ewidentnych zmian napadowych

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa. Wynik ten NIE jest bardzo niepokojący.