Jedzenie kompulsywne u 43-latki

choruje na zaburzenie kompulsywne obżarstwo,myślałam że poradzę sobie sama ale niestety

Witam,
może warto, żeby skorzystała Pani z pomocy terapeuty. Może Pani szukać także pomocy w Poradniach Zdrowia Psychicznego, które mają kontrakt z NFZ, zarówno państwowe jak i prywatne, wówczas miałaby Pani bezpłatną terapię w ramach ubezpieczenia. Myślę, ze warto skorzystać z pomocy w rozwiązaniu Pani problemu. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza