Jelitówka w 24 tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 24 tyg. ciazy. Wczoraj przeszlam jelitowke. w sumie to zwymiotowalam i jednoczesnie "wiadomo" 4 razy. Reszta dnia to ostry bolzoladka i mdlosci. Sniadania nie zjadlam bo nie bylam wstanie ale staralam sie pic duzo wody i dopiero ok 10 zjadlam szklanke kisielu potem na obiad troche ugotowanych ziemniakow, nasrepnie znowu kisiel na kolacje 2 kromki suchego chleba i znowu kisiel pilam duzo wody. Dzis bobas jest bardziej aktywny czy to dlatego ze normalnie jem i pije wszystko?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Proszę dużo pić.