Jeśli spóźnia mi się okres o dzień, to znaczy, że jestem w ciąży?

Jeśli spóźnia mi się okres o dzień, a zamiast tego zostaje wydzielona biała wydzielina (na początku miesiąca uprawiałam seks), to czy to może być ciąża?

Witam serdecznie!
Biała wydzielina jest charakterystyczna dla drugiej połowy cyklu. Jest to fizjologiczna wydzielina.
Druga możliwość to infekcja grzybicza, ale w tym przypadku miałabyś objawy dodatkowe, takie jak świąd czy pieczenie dróg rodnych.
Jeżeli nie odczuwasz tych dolegliwości warto poczekać jeszcze kilka dni na wystąpienie krwawienia. Jeżeli się nie pojawi, skontaktuj się ze swoim lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam