Jestem w ciąży - dlaczego nie występują u mnie żadne objawy?

Witam,
mam 28 lat, jestem po 3 cesarskich cięciach, w listopadzie 2010 poroniłam w 6 tygodniu, teraz jestem w upragnionej ciąży, lekarz przepisał mi D*** i Nospę, po 2 x2. Czuję się bardzo dobrze i właściwie, to martwi mnie, że nie mam żadnych objawów poza częstym oddawaniem moczu i lekkim bólem piersi.
Każdą poprzednią ciążę przechodziłam z wymiotami i mdłościami a teraz nic. Nie miałam jeszcze badania USG ani HCG, gdyż mieszkam za granicą i do 3 miesięcy nawet nie badają, nie wiem, co myśleć i robić. Bardzo się boję, aby nie było jak poprzednio, nie krwawię, ani nie boli mnie brzuch, czasami mam tylko delikatny ból w pachwinie.
Bardzo proszę o radę.

Witam serdecznie,
nie każda ciąża musi przebiegać z takimi samymi objawami. To, że w poprzednich ciążach miała Pani wymioty i nudności nie znaczy, że podczas obecnej ciąży te objawy muszą się pojawić. Nie ma Pani objawów niepokojących, czyli krwawień/plamień. Gdyby się one pojawiły, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna. Proszę być dobrej myśli i dbać o siebie.
Pozdrawiam