Jestem w ok. 5 tygodniu ciąży a zarodka nie ma

Witam. Mam 24 lata ostatnią miesiączkę miałam 9 października robiłam 2 testy wyszły pozytywne choć 2 kreseczka jaśniejsza. U lekarza byłam 15 listopada. Lekarz wykonał usg i na usg był widoczny pęcherzyk wielkości 8 mm i ciałko żółte nie pamiętam wymiarów. Lekarz nie potwierdził jeszcze ciąży nie było widać zarodka. Dodam, że prawie cały czas pobolewa mnie jak nie prawa strona na dole, to lewa. Ten ból to jak kłucie czasem jak ciągnięcie. Wizytę mam dopiero za miesiąc. I bardzo się niecierpliwię i boję czy ta ciąża może jeszcze być?? Proszę o odp.

Witam!

Jeśli widać pęcherzyk to znaczy, że ciąża jest. Może Pani za 2 tygodnie powtórzyć badanie USG w celu sprawdzenia czy rozwija się zarodek. Pobolewania we wczesnej ciąży są dość częste. Są oznaką powiększania się macicy i napinania wiązadeł.
z poważaniem