Jestem w pierwszym miesiącu ciąży i plamię! Co to oznacza?

Witam. Mam 24 lata. Mam jedno dziecko, które ma 6 lat. 2 lata temu zaszłam w ciażę i poroniłam. Teraz jestem w pierwszym miesiaącu ciąży, podczas spaceru musiałam biec za córką z 10min. Wracając do domu poczułam ból na dole brzucha i podczas podcierania się zobaczyłam brazową krew; nie ma jej dużo, ale dlaczego się pojawiła i co zrobic???

Witam serdecznie,
Każde plamienie/krwawienie w ciąży wymaga konsultacji ginekologicznej. Niestety może to oznaczać poronienie. Dosyć często pojawiają się plamienia na początku ciąży. Może to wynikać m.in. z wysiłku fizycznego, stresu albo niedoboru progesteronu. Powinna Pani jak najszybciej udać się do ginekologa.
Pozdrawiam.