Jestem we wczesnej ciąży, a dolegliwości ciążowe ustąpiły - czy to normalne?

Dzień dobry! Jestem w 8 t.c. 3 d.c. od ostatniej miesiączki. Dwa dni temu miałam robione badanie USG. Zarodek, już właściwie płód, miał 17 mm i serduszko pięknie biło. Dzisiaj rano wstałam bez żadnych objawów ciążowych. Wcześniej trochę mnie mdliło, sutki bardzo mnie bolały. Teraz wszystko ustąpiło. Dodam, że dzisiaj przypadałby dzień mojego okresu. Czy to możliwe, że na tak wczesnym etapie objawy ustępują? Marta

Lek. Magdalena Pikul

Witam, może tak być, że dolegliwości ustąpiły trwale albo po prostu powrócą za kilka dni i zaczną się od nowa. Nie jest to nic charakterystycznego, nie musi trwać tyle i tyle tygodni i ani chwili dłużej czy krócej, niektóre kobiety prawie wcale ich nie odczuwają. Tak więc nie ma powodu do niepokoju. Pozdrawiam!