Kalendarz badań profilaktycznych obowiązujący dzieci w młodszym wieku

Witam, studiuję pedagogikę i mam zaliczenie z przedmiotu "profilaktyka zachowań zdrowotnych". Dostaliśmy od Pani Dr pytanie, na które mam nadzieję dostanę tutaj odpowiedź. Pytanie brzmi: "Przedstaw kalendarz badań profilaktycznych obowiązujący dzieci w młodszym wieku szkolnym i osób w naszym wieku (20+) - kobiety i mężczyźni." Bardzo proszę o pomoc, zaliczenie już w poniedziałek (9.06).

Witam Panią
Myślę że chodzi np o kalendarz szczepień, ja bym to zrobiła tak że bym rozpisała szczepienia, które w jakim wieku i na co, dodałabym badania profilaktyczne krwi, ciśnienia itd. sądzę że tak bym spróbowała sobie poradzić.
powodzenia w zaliczeniu
Anna Suligowska