Kamienie nerkowe - czy mogą boleć?

Witam, jestem kobietą, mam 33 lata. Od 11 miesięcy mam ostry ból w prawym boku, promieniujący do pachwiny, okolicy jajnika, a nawet uda. Miałam robione usg i stwierdzono 3 złogi w nerce wielkości 3 mm, ale podobno nie bolesne. Ból jest bardzo podobny do kolki nerkowej, którą już miałam. Ostatnio doszedł ból w okolicy jajnika, ale ginekolog stwierdził, że jest wszystko w normie. Wyniki badań mam ok, kwas moczowy tylko podwyższony. Od kilku tygodni mam obłożony język na biało, ale brałam bardzo dużo leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych, może to od tego? Obecnie ból w boku jest ostry przy poruszaniu, a w okolicy jajnika, co jakiś czas mnie zakuwa i boli gdy naciskam, ale nie zawsze. Proszę o pomoc. Co to może być?  Czy układ moczowy? A może wyrostek?

Dzień dobry!
Jeśli jajnik jest prawidłowej budowy to być może kamienie z nerek przedostały się do moczowodu i stąd ten ból na wysokości jajnika. Powinna Pani zgłosić się do urologa by sprawdzić, czy nie ma utrudnionego odpływu moczu z nerki z powodu kamienia w moczowodzie.
z poważaniem