Karmienie piersią a stosowanie leku Euthyrox

Od porodu odstawiłam euthyrox który dano mi w ciaży.Od 3 tyg nie biore leku i nie wiem czy jest konieczność brania go karmie piersią i obawiam się że euth. wpłynie na tarczyce dziecka -na razie wyniki u dziecka tsh-3,404 uIU/ml -sa ok. A moje to FT3-3,29 pmol/l ;FT4-0,54 ng/dl ; tsh-5,850 uIU/ml ; TPO- 53,53 IU/ml ; TGAb-18,61 IU/ml . Interesuje mnie czy musze brac lek a jeśli tak to jaka powinna to być dawka euthyroxu Niedocz. Hash.wykryto w 2 m-cu ciązy i brałam 175-4 dni i 150-3 dni olga

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa. Lekarz dobierze odpowiednią dawkę.