Karmienie w dzień i w nocy 2-miesięcznego dziecka

Czy powinnam wybudzać ze snu dziecko 2 miesięczne. Moja córka wieczorkiem ssie intensywnie pierś 40 min jednocześnie zasypia i spi 4h następnie budzi się co 3h i je 15-30 min a moze powinnam karmić ją co 2h . W ciagu dnia ma pierś na żądanie.

Milena Lubowicz

Jeżeli dziecko przybiera na masie ciała prawidłowo, to nie ma powodów do niepokoju i wybudzeń nocnych.
Pozdrawiam