Kaszel i gorączka po szczepieniu u 6-miesięcznego dziecka

Witam moje 6 miesieczne dziecko ma od dwoch dni kaszel . Wczoraj mialo szczepienie i pani doktor powiedziala ze nic nie slyszy ale przepisala syrop drosetux. I powiedziala ze mozna szzepic. Ale coreczka czasami ma chrypke i ma goraczke . Czy ta goraczka jest spowodowana szzepieniem czy powinnam isc spowrotem do lekarza. Bo troche dziwne tu mowi ze nie ma zadnych objaw choroby a jednak kaszle i te oddchyanie z chrypka. A dotego ta goraczka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, trudno to ocenić bez wykonania badania lekarskiego. Zalecam czujna obserwacje objawów i ewentualnie zgłosić się do lekarza pediatry w razie utrzymywania się dolegliwości badz ich nasilania. Pozdrawiam