Kaszel po cięciu płytek szlifierką

Witam.mam kaszel od dłuższego czasu ok. 3 tygodnie.wczesniej cielem płytki szlifierka kątowa i niestety skończyły się maseczki ochronne wiec musiałem ciąć bez nich .kurzylo się bardzo i prawdopodobnie się za dużo tego na wdychalem. Co mam zrobić ?

Witam. Opisane objawy mogą być manifestacja alergicznego zapalenia oskrzeli. Konieczna jest wizyta u lekarza.