Katar i czerwone policzki u 15-miesięcznego dziecka

Witam córka ma 15 miesięcy od paru dni ma katar lejący się woda z noska, i od dwóch dni ma czerwone policzki jakby chrostki, czym mogę jej to smarować ? i jak ulżyc wciąż cieknącym katarze ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na wystąpienie infekcji górnych dróg oddechowych. Nie można wykluczyć reakcji alergicznej. Wskazana jest wizyta u lekarza.