Katar i gorączka po szczepieniu dziecka

Witam. Wczoraj szczepiłam dziecko 1,6 miesięczne szczepionką 5w1.Przy badaniu dziecko miało katar, lekarz pozwolił szczepić. W nocy 38 tem. chrypka i katar spływa do gardła przy czym pokasływała i w nocy i teraz w dzień. Co mogę jej podać by się u niej nic nie rozwinęło. Cały czas jest pogodna. Bardzo będę wdzięczna za poradę.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę podać paracetamol w syropie. Jeśli gorączka będzie się utrzymywać to proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.