Katar i mokry kaszel u 2-letniego dziecka

Witam, moja 2 letnia córka od ponad miesiąca ma katar wraz z mokrym kaszlem. Lekarz na początku przepisał amotaks. Kaszel i katar ustał na tydzień. Następnie otrzymała klacid ta sama sytuacja co wyżej po tygodniu powrót objawów temperatura waha się od 36,6-37,7. OD tygodnia podaje omega-3 wraz z wita. oraz siemię lniane. Prosze o pomoc. Nadmieniam że infekcja się zaczęła jak córka poszła do żłobka. Lekarz przepisał Ismigen tylko ze ona nie jest zdrowa by ja szczepic przez 3 miesiace. ABSURD

Witam,
przeciwwskazaniem do szczepień nie jest łagodna infekcja (bez wysokiej gorączki).

Przebywając w żłobku dziecko narażone jest na ciągłe infekcje.

Myślę, że jeżeli lekarz po zbadaniu dziecka i ocenie jego stanu zalecił szczepienie to jest to prawidłowe postępowanie.

Pozdrawiam

pozdrawiam

wskazaniem do podania Ismigenu zgodnie z zaleceniami są:
Leczenie ostrych, podostrych nawracających lub przewlekłych zakażeń górnych i dolnych dróg oddechowych. Profilaktycznie w celu zapobiegania nawracającym zakażeniom.

Jest to szczepienie w formie doustnej.