Katar u rocznego dziecka

moja roczna córeczka ma katar najpierw bezbarwny teraz żółty daje jej na razie syrop Elofeni kropelki ostatnio jak byłam u lekarza to miała katar na ząbki i boje się że zarazi się od innych dzieci a może powinnam z nią iść
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisany przez Panią katar najpewniej jest objawem infekcji górnych dróg oddechowych. Zdecydowanie proszę zatem myć nosek wodą morską dla dzieci. Dodatkowo wskazane jest zastosowanie kropli/aerosolu do nosa - dobrze byłoby jednak gdyby właściwy preparat dobrał lekarz pediatra podczas bezpośredniej wizyty.