Kawa rozpuszczalna a stosowanie leków

Witam. Lekarz przepisal mi Paxtin 1x dziennie i Afobam 3x dziennie. Afobam biore wtedy gdy nie ide do pracy, ponieważ pracuje na 3 zmiany. A gdy ide na ktoras ze zmian to mam po prostu opuscic dawke. Powiedzial również ze mogę normalnie prowadzic samochod. Proszę mi tylko powiedzieć czy ja mogę pic przy tych tabletkach kawe rozpuszczalna??? Ogolnie boje się brania tych lekow ale za niedługo ide również do psychologa. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może Pani pić kawę rozpuszczalną stosując wymienione leki. Proszę tylko pamiętać, że Afobam to lek uzależniający - nie należy go stosować dłużej niż 3-4 tygodnie.