Kiedy będę miała poród?

Witam,
mam problem z liczeniem miesiąca - tygodnia ciąży:(
Ostatnią miesiączkę miałam 28 lipca 2010 r. (dziś jest 29 listopada 2010 r.). Lekarka zaplanowała termin porodu na 4 kwietnia, a w karcie ciąży wpisała zupełnie inną datę - 4 maj i już nie wiem:(
Koleżanka miała w czerwcu miesiączkę, a termin ma na kwiecień, więc...:( Więc proszę o odpowiedź, w którym miesiącu dziś jestem?
Dziękuję

Witam serdecznie!
Reguła Naegelego pozwala orientacyjnie ustalić datę porodu. Obliczeń dokonuje się na podstawie daty ostatniej miesiączki.
Dokonałam obliczeń raz jeszcze i wychodzi, że przewidywany termin porodu to 4 maja, czyli data, jaką wpisaną ma Pani w książeczkę ciążową.
Najprawdopodobniej Pani doktor przejęzyczyła się podając Pani ustnie datę porodu.
Pozdrawiam