Kiedy mogę kochać się bez żadnego zabezpieczenia?

Mam pytanie. Zaczęłam brać tabletki 2 tygodnie temu. Pierwszą tabletkę wzięłam pierwszego dnia okresu. Kiedy mogę z chłopakiem uprawiać stosunek bez żadnego innego zabezpieczenia (prezerwatywa)?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Przyjęcie pierwszej tabletki pierwszego dnia miesiączki zapewnia pełną ochronę antykoncepcyjną od pierwszego dnia. Dodatkowe zabezpieczenie nie jest zatem konieczne.