Kiedy mogę wykonać test ciążowy by był wiarygodny? Czy jest taka możliwość bym była w ciąży?

Jestem kobietą, mam 20 lat chciałabym wiedzieć, czy mogę być w ciąży, skoro pierwszy dzień miesiączki był 29 października, a stosunek odbył się 11 listopada?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Nie napisała Pani, ile dni trwają Pani cykle. Przy założeniu, że mają średnio 28-30 dni, do stosunku doszło w dni płodne. Szanse na ciążę są zatem spore.
Oczywiście, dla pewności warto wykonać test ciążowy. Wiarygodny wynik uzyska Pani wykonując go w dniu spodziewanej miesiączki, z porannej porcji moczu.

Pozdrawiam.