Kiedy moja partnerka ma dni płodne?

Witam, chcialbym uprawiac seks z moja dziewczyna ale nie wiem kiedy ma dni plodne, jak kazda dziewczyna ma okres co jakis miesiac, ale jej okres sie przesuwa bardzo dyrastycznie, 2 miesace temu byl jakos okolo 20 potem miesac puzniej mniewiecej 12-15 a teraz wlasciwie na początku miesiąca czyli 5 moze 7-8 i nie wiem co zrobic z tym zeby nie zaszla w ciaze.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Stosować antykoncepcję. Z podanych informacji wynika, że pana dziewczyna ma nieregularne miesiączki. W związku z tym powinna zgłosić się do ginekologa.