Kiedy można zacząć współżyć po łyżeczkowaniu?

Witam.
Jestem jeden dzień po łyżeczkowaniu. W dniu 14.02.2011 dostałam krwawienia i udałam się do ginekologa byłam w 6 tyg ciąży, który skierował mnie do szpitala. Okazało się, że ciąża obumarła i zrobiono mi łyżeczkowanie. Mam plamienia ale nie wiem ile czasu mogą potrwać. Czuję się dobrze zarówno psychicznie jak i fizycznie i zastanawiam się od kiedy można zacząć współżyć i starać się ponownie i zajście w ciążę.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Krwawienie po łyżeczkowaniu może utrzymywać się do około 2 tygodni.
Miesiączka po łyżeczkowaniu pojawia się zazwyczaj po 4-6 tygodniach. Zazwyczaj doradza się odczekanie 2-3 normalnych cykli  i dopiero wówczas można starać się o kolejną ciążę. Zbyt szybkie zajście w ciążę, po utracie ciąży, obarczone jest zwiększonym ryzykiem kolejnego poronienia.
Pozdrawiam