Kiedy najlepiej starać się o dziecko?

Zacznę najlepiej od początku, miałam miesiączkę 07.10.2010 r. do 14.10.2010 r., po czym wyliczyłam dni płodne i w wszystkie te dni, doszło do stosunku bez zabezpieczenia, ponieważ chcę zajść w ciążę i teraz 04.11.2010 dostałam okres i skończył się 07.11.2010, trwał raptem 3 dni.
Mam pełno objawów wskazujących na ciążę, czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie,

Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Za ciążą mogą przemawiać zmiana charakteru krwawienia miesiączkowego oraz dodatkowe objawy.

Proponuję wykonanie testu ciążowego. W przypadku wątpliwości konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam