Kiedy najprawdopodobniej mogłam zajść w ciążę?

mam pytanie kiedy mogłam zajść w ciąze, kochaliśmy się bez zabez 27 lutego , 7 marca dostałam okres który trwał 4 dni, cały marzec do 4 kwietnia robiłam testy które wyszły negatywnie, potem współżyłam 21 marca bez zabezpieczenia test zrobiłak około 15-18 kwietnia wyszed pozytywny, wizyte miałam 25 kwietnia na usg pokazało 5 tydzień , nastepna wizyta 6 maja usg pokazało 5 tydzień i 4 dni, potem wizyte miałam 27 maja i usg pokazało 8 tydzień, w którym tygodniu jestem , kiedy zaszłam w ciąże,

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje niestety nie pozwalają określić konkretnej daty zapłodnienia. Data ostatniej miesiączki oraz data współżycia wskazują, że do zapłodnienia doszło właśnie wtedy. Wiek ciąży wyliczony z USG się jednak nie zgadza. By wyjaśnić te wątpliwości sugeruję porozmawiać o problemie z lekarzem prowadzącym Pani ciążę.