Kiedy najprawdopodobniej mogłam zajść w ciążę?
mam pytanie kiedy mogłam zajść w ciąze, kochaliśmy się bez zabez 27 lutego , 7 marca dostałam okres który trwał 4 dni, cały marzec do 4 kwietnia robiłam testy które wyszły negatywnie, potem współżyłam 21 marca bez zabezpieczenia test zrobiłak około 15-18 kwietnia wyszed pozytywny, wizyte miałam 25 kwietnia na usg pokazało 5 tydzień , nastepna wizyta 6 maja usg pokazało 5 tydzień i 4 dni, potem wizyte miałam 27 maja i usg pokazało 8 tydzień, w którym tygodniu jestem , kiedy zaszłam w ciąże,

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podane informacje niestety nie pozwalają określić konkretnej daty zapłodnienia. Data ostatniej miesiączki oraz data współżycia wskazują, że do zapłodnienia doszło właśnie wtedy. Wiek ciąży wyliczony z USG się jednak nie zgadza. By wyjaśnić te wątpliwości sugeruję porozmawiać o problemie z lekarzem prowadzącym Pani ciążę.