Kiedy następuje zapłodnienie?

Kiedy dochodzi do zapłodnienia ? W sensie stosunku, wszystkie możliwe sposoby jakie są wam wiadome. (chodzi mi, jeżeli członek coś tam..) Bardzo bym prosił!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zapłodnienie następuje gdy plemnik połączy się z komórką jajową. Nie można określić tego na podstawie położenia penisa w pochwie lub głębokości penetracji. Nie bardzo rozumiem intencje pytania. Może warto je doprecyzować.