Kiedy odrosną wyrwane włosy u 3-latki?

Witam, mam 3-letnią córeczkę. 2 dni temu zostały wyrwane włosy (przez mikser, do którego zajrzała). Nie ma okaleczonej głowy - lecz włosy wyrwane. Kiedy jej odrosną? :(
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Włosy rosną mniej więcej kilka milimetrów na miesiąc. Jednak wzrost ten jest uzależniony od czynników genetycznych, gospodarki hormonalnej czy naszego ogólnego stanu zdrowia. Tak więc na odrost utraconych włosków trzeba będzie poczekać.
W tym wypadku wszystko jeszcze zależy czy nie zostały uszkodzone cebulki włosa.
Jeżeli włoski nie zaczną odrastać konieczna będzie wizyta u  dermatologa (nie jest konieczne skierowanie).
Pozdrawiam