Kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży i jak one wyglądają?

Chciałabym zapytać kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży. Stosunek mialam 3 stycznia, gumka pekla jednak nie doszlo do wytrysku a prezerwatywa byla zupenie sucha w srodku. powinnam mieć jakoś teraz okres, mam nieregularny cykl. Bolą mnie piersi, są nabrzmiale jak zazwyczaj przed okresem. Czy mozliwe ze jest to objaw nie miesiączki, a ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pierwsze objawy ciąży mogą pojawić się nawet po 2 tygodniach od zapłodnienia. u niektórych kobiet występują znacznie później. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dnach od potencjalnie ryzykownego stosunku.