Kiedy pozostałości spermy trafiają do organizmu?

Witam, podczas seksu oralnego doprowadziłam u mojego partnera do wytrysku, a następnie po jakiejś dłuższej chwili uprawialiśmy razem seks, ale nie do wytrysku (lecz partner po uprzednim wytrysku nie oczyścił członka z nasienia np chusteczką czy wodą)- czy w takim wypadku jest ryzyko, że jednak jakieś pozostałości spermy mogły się dostać do mojego organizmu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje.