Kiedy przyjdzie okres?

Witam!
Miesiąc temu odstawiłam plastry, po 3 tygodniach. Obecnie jestem w 25 dniu cyklu. Miałam uczucie wilgoci i skąpy przezroczysty śluz z białymi grudkami. A potem pojawił się śluz brązowy. Zaznaczam, że nie mam żadnego zapalenia. Chciałabym się dowiedzieć czy niedługo dostanę okres?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pierwsza miesiączka po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej pojawia się po trudnym do przewidzenia czasie. Można jednak przypuszczać, że przejrzysty śluz i brązowawe plamienie były objawem owulacji, tak więc krwawienie najpewniej wystąpi po ok. 2 tygodniach.

Pozdrawiam serdecznie!