Kiedy współżyć, żeby zajść w ciążę?

Witam mam lat 24 jestem mężatką staramy się  o dzidziusia ale jakoś mi się  nie udaje, chciałabym się upewnić kiedy jest płodne można współżyć partnerem? Ostatnio miałam miesiączkę 31 grudnia skończyło po siedmiu dniach czyli 6 stycznia kiedy jest najlepiej współżyć żeby pewność mieć czekam odpowiedź dziękuję

Witam serdecznie!

Niestety dla pełnej oceny dni płodnych zabrakło mi informacji o długości Pani cyklu. Przy założeniu, że trwają 28 dni, dni płodne występują u Pani między 9 a 17 stycznia. Owulacja najprawdopodobniej będzie miała miejsce 14 stycznia. Jeżeli Pani cykle trwają dłużej, proszę na kalendarzu przesunąć wyszczególnione daty o konkretną liczbę dni.

Chciałabym zwrócić jednak uwagę, że metoda kalendarzykowa jest zawodna. Nie bierze bowiem pod uwagę czynników zewnętrznych wpływających na długość cyklu.
Jeżeli zależy Pani na określeniu dni płodnych sugerowałabym skorzystać z testów owulacyjnych.
Pozdrawiam.