Kiedy założyć kolejny krążek antykoncepcyjny?

witam, mam pytanie dka mnie bardzo ważne.30 września powinnam załozyć krązek(3 sztuka)nie założyłam z powodów osobistych, dziś jest 10 pażdziernika a ja jestem po pierwszym okresie po wyjęciu tabletki i wczoraj zaczął mi sie drugi...nie wiem czy to jakies zaburzenia po nie włożeniu kolejnego krążka???Moje pytanie jest następujące chciałabym założyć jednak kolejny krążek tylko kiedy?-jak nie można ustalić teraz normalnej miesiączki.Kiedy moge założyć kolejny?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dodatkowe krwawienie jest wynikiem zaburzenia stężenia hormonów. Aby założyć nowy krążek warto odczekać do następnego krwawienia. W tej sytuacji najlepiej udać się go ginekologa.