Kiedy zrobić badanie krwi z progesteronu?

Witami. Musze zrobić badanie krwi progesteronu, powinien zrobić w dniu 19 cyklu, co to oznacza. Moja ostatnia miesiączka była 29 października obecnie mam torbiel krwotoczna i do tej pory nie mam okresu. Kiedy mogę zrobić badanie krwi?. Z góry dziękuję

Witam! Pierwszy dzień krwawienia miesięcznego to pierwszy dzień cyklu, 19 dzień wypada więc dokładnie 18 dni później. Jeśli jednak krwawienie nie pojawiło się do tej pory przed wykonaniem jakichkolwiek badań hormonalnych należy skonsultować się z ginekologiem.