Kilka orgazmów a zajście w ciążę

Witam, mam pewien problem, znaczy trochę mam zmartwienie. Mianowicie 17 dnia cyklu, gdzie nie spóźnia się okres, kochałem się z moją dziewczyną. Lecz w nocy używaliśmy gumek, wcześniej jeszcze doszedłem z 6 razy, gdyż ręką mnie zaspokajała. Koło 5 rano był ostatni wytrysk, lecz przy wcześniejszym nawet już nic nie wyleciało. Poszliśmy spać, koło 10 rano nas tak poniosło, że bez gumki się zabawiliśmy, nie doszedłem w ogóle, ale mogło zostać we mnie coś. A jeszcze dodam, że po 2-3 orgazmie umyłem to i owo. Moja dziewczyna ma zazwyczaj 28 dni cyklu, raz na jakiś czas 29 dni. Ale myślę, że ostatni wytrysk był raczej bardzo świeży, plemniki raczej były niedojrzałe. A wiadomo, że potrzeba dużo tego, by zajść w ciążę... No i mam pytanie do Was, czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna jest w ciąży? Proszę o poważne odpowiedzi. PS Za tydzień ma dostać okres.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

prawdopodobieństwo zajścia w ciąże istnieje zawsze podczas każdego stosunku bez zabezpieczenia. Jednakże w sytuacji, o której Pan tutaj napisał, jest ono bardzo, bardzo małe. Myślę, że nie wymaga dodatkowej interwencji i stresu z Państwa strony.