Kłamstwa i uzależnienie od amfetaminy w związku

Witam.Znam się z nim już 6 lat.Rozstalismy sie po 5 latach,przez anfetamine,lecz wrocilismy do siebie. Mysle,ze nadal mnie oklamuje. Znalazlam u niego w portfelu woreczek anfy( powiedzial,ze to koledze załatwial),a drugi juz pusty gdzie wczesniej nigdzie nie bylo. Caly czas trzyma tel kolo siebie i z kolega ma jakies sekrety z narkotykami. Nie wiem jak sprawdzic czy bierze? Proszę o pomoc

Mgr Dorota Majlich

Jeśli chodzi o potwierdzenie Pani podejrzeń o zażywanie narkotyku prostym sposobem jest wykonanie testu. W aptece można zakupić testy na obecność narkotyku w moczu. Test wykonuje się w domu, wynik jest po upływie 3 min.Oczywiście test jest tylko sposobem na potwierdzenie lub wykluczenie zażycia narkotyku w przeciągu ostatnich kilku dni.

Witam serdecznie, w aptekach dostępne są testy na obecność narkotyków w moczu (m.in. amfetaminy), które można przeprowadzić w warunkach domowych. Niestety wyniki takiego testu nie dają 100% pewności, można je oszukać. Całkowitą pewność można uzyskać tylko na podstawie badania krwi, które można zlecić w każdym laboratorium. Zastanawiam się nad dalszymi krokami, które mogłaby Pani podjąć po uzyskaniu informacji o zażywaniu/nie zażywaniu amfetaminy przez Pani partnera. Co taka wiedza dla Pani oznacza, co ewentualnie może zmienić? Czy potwierdzenie Pani podejrzeń byłoby jednoznaczne z podjęciem decyzji o rozstaniu? Jeżeli jest Pani zainteresowana uzyskaniem wsparcia, proszę zgłosić się do poradni leczenia uzależnień. W takiej placówce uzyska Pani pomocne, szczegółowe informacje. Pozdrawiam

Witam. Bierze to jedno, ale może żyje w świecie przestępczym i handluje narkotykami. Co do sprawdzenia to w aptece można kupić testy.

Poczucie bezpieczeństwa i zaufania są podstawami partnerskiego związku. Jeśli brakuje ich w Państwa relacji warto się zastanowić, czy motywacja i zaangażowanie w związek są na podobnym poziomie, a także, czy jest Pani gotowa znosić niepewność i jak długo jest Pani wstanie "pilnować" partnera?
Może warto zadbać o siebie i postawić granice?

Niewiele udzieliła Pani informacji ale możliwe, że preferuje Pani specyficzny sposób tworzenia relacji z mężczyznami, nie dający Pani satysfakcji, a pozostawiający Panią w sytuacji ciągłego napięcia. Jeśli czuje Pani, że tak jest to możliwe że pomogłyby Pani konsultacje z psychoterapeutą.