Kłótnie i konflikty z narzeczonym

Witam, mam 23 lata.Jestem w związku od 5 lat,zaręczona od 8 miesięcy.Niestety,po kolejnej kłótni mój narzeczony znów stwierdził,że nie wytrzymuje już ze mną nerwowo i że nie da rady ze mną być.Jestem nerwowa i czepialska.Nie lubię,gdy coś nie idzie po mojej myśli.Często mam zły nastrój.Często nie mam też ochoty na zbliżenia,czasem nawet mnie to brzydzi.Dodam,że pochodzę z domu,gdzie ojciec jest alkoholikiem,panują kłótnie i nikt mi nie okazywał czułości.Chciałabym być spokojna a nie potrafię.:(

Dzień dobry!

Jeśli zauważa Pani, że Pani sposób myślenia, zachowania, reakcje emocjonalne mają negatywny wpływ na relacje z narzeczonym i zauważa Pani związek z doświadczeniami z domu rodzinnego, alkoholizmem i zaniedbaniem emocjonalnym - zachęcam do podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam!