Kłucia i ból pod żebrami a zgarbiona pozycja podczas siedzenia

Witam ! Mam 16 lat i od 2 tygodni mam takie kłucia raz po lewej raz po prawej stronie klatki, raz pod żebrami(Też na zmianę).Dodam, że siedzę przy komputerze troszkę zgarbiony i jak potem coś robię odczuwam owe bóle, lecz nie zawsze - czasami przy ostrzejszym wysiłku. Kiedyś brałem coś na rozszerzenie płuc i od dziecka mam problem z wzięciem głębokiego oddechu. Od wczoraj mam dziwne uczucie po lewej stronie brzucha(tak jak bym coś tam miał, ale jak przechylę się w prawo nic nie czuję)czy to rak?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisywane objawy mogą byc związane z niewłaściwą postawą przy komputerze, ale nie jest to jedyna ich potencjalna przyczyna. Warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym/pediatrą.