Kłucie jajników, bolesne piersi i śluz po stosunku

Kochałam się z narzeczonym trzy dni po okresie, skończył we mnie, ale miałam przezroczysty śluz. Dodam, że okres mam co 30 dni od stosunku minęło 5 dni, a ja mam kłucie jajników, bolesne piersi i śluzu jest dużo białego leistego.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli cykle występują co 30dni i są regularne dni płodne występują pomiędzy 10 a 19 dniem cyklu. Podała Pani zbyt mało danych aby określić, w którym dniu cyklu miał miejsce stosunek.
Aby wykluczyć ciążę należy wykonać test ciążowy. Według producentów testów są one w stanie wykryć ciążę już w 7-10 dni po zapłodnieniu. Jednak najlepiej test ciążowy wykonać w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam