Kłucie po lewej stronie brzucha w 5 tygodniu ciąży

Odczuwam dosc mocne kłucie lekko po lewej stronie brzucha , czy moze byc to ciaza pozamaciczna? Nie mam krawien ani plamienia. Jestem w 5 tyg ciazy. Dzis mam wizyte u GP mam nadzieje, ze wysla mnie na pierwsze usg.

Milena Lubowicz

Bez badania usg nie mogę stwierdzić czy to ciąża pozamaciczna. Proszę się udać na wizytę, ona na pewno rozwieje Pani wątpliwości.
Pozdrawiam