Kłucie pod lewą piersią przy cukrzycy

dzień dobry mam 29 lat i 15 lat już się leczę na cukrzycę typu 1. przez jakiś miesiąc dokucza mi kłucie pod lewą piersią i zatyka mnie wtedy w klatce piersiowej, czy mogę liczyć na jakoś poradę. z góry dziękuję.

Witaj,
powinieneś tę sprawę skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu- to może nie być nic poważnego, ale lepiej skonsultować- przez internet nikt diagnozy nie postawi bazując na bardzo szczątkowych informacjach.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl