Kłucie w dole biodrowym u 27-letniej osoby

witam jestem kobietą i od kilku dni odczuwam łagodny kłujący ból w prawym dole biodrowym,dosyć nisko (złapał mnie podczas ćwiczenia brzuszków) gdy kaszlę lub przy schylaniu i wysiłku fizycznym nasila się, ale nie jest to ostry ból; oprócz tego nie mam żadnych innych objawów może tylko brak apetytu, temperatura ciała w normie, nie wymiotuje. Czy to może jest wyrostek ,torbiel,przepuklina ?

Witam,
opis dolegliwości najczęściej w badaniu klinicznym, fizjoterapeutycznym wiąże się ze zmianą ułożenia stawu krzyżowo-biodrowego, z którego ból może rzutować do biodra, pachwiny lub brzucha. Proponuję udać się na konsultację do fizjoterapeuty/osteopaty/terapeuty manualnego, który dokładnie zbada i oceni ułożenie miednicy i kręgosłupa lędźwiowego oraz wykona niezbędne zabiegi. Pozdrawiam Dziękuję.