Kłucie w dole brzucha i bóle piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. 07.09 (niedziela) odbyłam z chłopakiem pełny stosunek, okres miałam 23.08. cykle mam nieregularne. Następnego dnia (poniedziałek) czułam się bardzo senna i zmęczona,we wtorek zaczęło mnie pobolewać w krzyżu i lędźwiach, a dziś trzy dni po TAMTYM dniu czuje lekkie bóle piersi i kłucie w dole brzucha tak jakbym miała dostać okres. Czy możliwe bym była w ciąży? Dziękuje z góry za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku stosunku bez zabezpieczenia istnieje ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.