Kłucie w klatce piersiowej i zaburzenia oddychania

Witam! Czasami łapie mnie kłócie w klatce piersiowej po lewej stronie i nie mogę złapać wted głębokiego oddechu. Ostatnio miało to miejsce około 2 tygodnie temu i trwało około 5 minut, aż zaczęło mi się kręcić w głowie, ale po tym czasie puściło. Teraz natomiast od dwóch dni czuję takie kłócie nieustannie, z tym iż nie jest to aż tak bolesne i mogę normalnie oddychać. Jednak zaczyna mnie to coraz bardziej niepokoić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Nie można wykluczyć neurologicznego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.