Kłucie w macicy i ból pleców a objawy ciąży

Witam dziś poczułam dziwne kłucie w macicy i w podbrzuszu miesiączka skończyła mi się 21.09.2013.Jeszcze dziś pojawiły sie też bole z krzyża.....Czy mogą to być objawy ciąży???? bardzo proszę o radę
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Są to możliwe objawy ciąży, choć mało wiarygodne (i prawdopodobnie za wcześnie). Aby móc więcej się wypowiedzieć na ten temat koniecznie trzeba uwzględnić kiedy był pierwszy dzień cyklu ( kiedy miesiączka się zaczęła) i ewentualnie kiedy doszlo do stosunku. Pozdrawiam