Kłucie w podbrzuszu a problem z węzłami chłonnymi na pachwinach i lekkie kłucie jąder

Witam . Mam problem z dosyć mocnym kłuciem w podbrzuszu .Kłucie nie występuje codziennie ale gdy zdarzy się to cały dzień .Mam również problem z węzłami chłonnymi na pachwinach , sądze że oba schorzenia mogą ze sobą współgrać .Może to mieć coś wspólnego z lekkim kłuciem jąder który mi towarzyszy od 2 miesięcy w ,którym podejrzewam żylaki powrózka nasiennego. Strasznie się tym trapie i wydaje mi się ,że popadam w depresje od tych dolegliwości ,albo hipohondrie . Proszę o szybką odpowiedź .

Szanowny Panie,
radzę wykonać badanie USG węzłów chłonnych i moszny. Dopiero po tym badaniu można coś doradzić.
Pozdrawiam
WK