Kłucie w prawym boku nad pępkiem

witam mam problem z ktorym nie umie sobie poradzic juz trwa 8 lat a mianowicie kuje mnie prawy bok mam obsesje ze to wyrostek raz na dole raz pod zebrem raz w pasie porobilam wszystkie badania gin mocz usg krew i wszystko okik a nadal mnie kuje juz nie moge funkcjonowac normalnie bo nastop mnie kuje psycholog okik bylam niewiem co mam juz soba zrobic jak juz tyle lekazy mnie badalo czy to moze byc cos powaznego i kuje nad pepkiem czy nerwica prosze odpisac w oparu zdaniach co to moze byc

jeśli wszystkie z wymienionych przez Panią badań wypadły prawidłowo być może objawy związane są z tak zwanym zespołem jelita drażliwego. Proponowałbym rozmowę z lekarzem prowadzącym odnośnie możliwej terapii empirycznej w tym kierunku