Kłujące bóle na wysokości sutka u 21-latki a nerwobóle

Witam mam 21lat, od jakiegos czasu odczuwam kujące bóle po lewej stronie na wysokości sutka bądź kilka cm niżej, bóle wędrują, EKG w normie, zdjęcie klatki piersiowej również w normie serce nie powiekszone, płuca OK. Lekarz rodzinny powiedział że nie skieruje do kardiologa bo nie widzi przyczyny ze prawdopodobnie sa to nerwobóle. Ból jest czasem tak kłujący ze nie moge nabrać powietrza. Czy ma racje?

Witam serdecznie. Oczywiście rozumiem Pani objawy ale także uważam iż jest to ból takiego pochodzenia. Nerwobóle w tej lokalizacji są częste a ból podczas wdechu jest bardzo charakterystycznym objawem.