Kłujący ból po lewej stronie brzucha oraz biegunki i mdłości

Mam 20lat, i w ostatnim czasie od kilku dni, czuję kłujący ból po lewej stronie brzucha, jest dość napadowy, jak zaczyna boleć, to nie mogę chodzić. Pojawiają mi się biegunki, i mdłości, ale w ostatnim czasie nie odżywiam się zbyt prawidłowo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Może być to zarówno wynik nieprawidłowej diety, pasożytów ale także konsekwencja wielu schorzeń przewodu pokarmowego. W celu określenia konkretnej przyczyny proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno leczniczym.