Kłujący ból po lewej stronie żeber oraz pieczenie w okolicach mostka

witam, mam straszny ból kujący po lewej stronie żeber oraz częste pieczenie w okolicach mostka. Jestem po wyleczonym zapaleniu oskrzeli, rtg klatki piersiowej - żadnych zmian, ekg w porządku. Dodam iż mam 6 miesięczne dziecko - cały czas na rękach. wszyscy stwierdzają nerwoból, czy to możliwe że w jednym miejscu kuje pod żebrami z lewej strony, a w innym piecze strasznie momentami (pod mostkiem). Już nie wiem co robić, fakt , że mięśnie bardzo mam ponaciągane ale boję się co to może być.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Kłujący ból w obrębie klatki piersiowej często ma podłoże nerwowo-mięśniowe. Czasem może również dawać odczucie pieczenia, mrowienia. Jeśli Pani dolegliwości będą narastać proponuję skonsultować się z lekarzem neurologiem, który zdiagnozuje Pani problem i włączy ewentualne leczenie.